O společnosti

Vítejte na webové stránce společnosti REELZA elektro s.r.o.! Jsme dlouholetým lídrem na trhu elektromontáží a energetických služeb, a to od roku 1992. V roce 2014 jsme se transformovali do podoby společnosti REELZA elektro s.r.o. a od té doby jsme se specializovali na poskytování komplexních elektroinstalačních služeb a poradenství v oblasti energetiky.

Naše služby zahrnují široké spektrum oblastí, od elektroinstalací až po dodávku a montáž fotovoltaických systémů, inteligentní instalace, regulace a řízení, hromosvody, výrobu rozvaděčů, a mnoho dalších. Můžeme se také pochlubit naší schopností poskytovat revize elektroinstalací, zařízení a spotřebičů. Také poskytujeme montáž kamerových a zabezpečovacích systémů a samozřejmě vypracování projektových dokumentací elektro všech stupňů.

Naše společnost klade velký důraz na kvalifikaci a odbornost našeho týmu. Naši pracovníci jsou plně kvalifikovaní odborníci, kteří pravidelně absolvují odborná školení v oblasti elektro a stavebnictví. Díky tomu jsme schopni poskytovat našim zákazníkům nejmodernější a nejefektivnější řešení ve všech našich oborech.

Pokud hledáte spolehlivého a profesionálního partnera pro vaše elektroinstalační projekty, jste na správném místě. Jsme tu, abychom vám pomohli s každým krokem vašeho projektu a zajistili, že vaše elektroinstalace budou prováděny v souladu s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti. Děkujeme za váš zájem o naše služby a těšíme se na spolupráci s vámi!